pozadi

Dentální hygiena


Dentální hygiena


hygiena

Dentální hygiena je preventivní výkon, který si klade za cíl udržet Vaše zuby zdravé po celý život a zároveň také významně prodloužit životnost všech výplní a protetických prací ve Vašich ústech. Jedná se o léčebný proces, kterým se aktivně vyhledávají a odstraňují příčiny vzniku zubního kazu, zánětu dásní a parodontózy. Dentální hygienistka s Vámi v rámci přibližně hodinové návštěvy probere všechny aktuální potíže, podá Vám informace o jejich příčinách a možném řešení, zhodnotí úroveň Vaší dentální hygieny a dále Vám ze zubů a dásní důkladně odstraní plak, kámen či pigmentové skvrny. Součástí dentální hygieny je také individuální výběr vhodných pomůcek pro domácí čištění a instruktáž jejich správného použití.

Návštěvu ordinace dentální hygienistky doporučujeme absolvovat v pravidelných intervalech 2x ročně a prosíme pacienty, aby si na první termín nosili pomůcky, které používají k domácímu čištění.

Bělení zubů


beleni

Bělení zubů je procedura, kterou lze, pomocí kyslíkových molekul pronikajících mezi krystaly skloviny, dlouhodobě docílit zesvětlení odstínu vašich zubů. Za tímto účelem nabízíme našim pacientům bělení zubů pomocí systému Pure Whitening, tedy metodu, která byla vytvořena na základě dlouholetých zkušeností s cílem nabídnout každému možnost dosáhnout perfektně bílého úsměvu. Ten je zaručen především díky vysoce účinné kombinované formě bělení zubů, kdy se během první návštěvy zhotovují otisky Vašich zubů, na jejich podkladě jsou vyrobeny dokonale těsné nosiče, které budete spolu s peroxidovým gelem používat po dobu 14 nocí.

V další fázi je třeba patnáctý den absolvovat finální ordinační bělení u dentální hygienistky. Tato metoda dokáže výrazně eliminovat citlivost zubů, která je častým průvodním jevem převážně ordinačního bělení. S jednoduchou pravidelnou údržbou Vám zároveň můžeme garantovat, že Váš nový zářivý úsměv Vám vydrží navždy a to bez potřeby dodržovat tzv. "bílou dietu". V některých případech je po konzultaci s naší dentální hygienistkou možné podstoupit pouze domácí bělení.

číst více ›

Kontaktujte nás

Můžete nás jednoduše kontaktovat pomocí formuláře a my se vám ozveme co nejdříve to bude možné.Souhlasím se zpracováním osobních údajů.VýkonCena
Kompletní ošetření včetně air-flow1 700,-
Opakovaná/pravidelná návštěva (30-45 min)od 1 300,-
Dentální hygiena u dětského pacienta
Cena se stanovuje podle celkového stavu dutiny ústní dítěte a času
od 850,-
Kombinované bělení systém Pure Whitening8 000,-
Domácí bělení5 000,-

Kontakt:


Ing. Zdena Zyková

Tel: 775 977 363

Pondělí 12:00 - 18:00
Úterý 8:00 - 16:00
Středa 8:00 - 16:00
Čtvrtek 8:00 - 16:00
Pátek dle objednání

© PELDENT s.r.o. 2023 | Partneři: benefity benefit plus